Augsburg adler

parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). The private bathroom is equipped with a shower, and some rooms also offer free toiletries. Parkování, x Internet, x Pravidlá hotelu, příchod : 15:00-20:00, odchod : 10:00-11:00. Děti jsou v hotelu vítány. Můžete si vypůjčit jízdní kolo a objevovat krásnou okolní krajinu nebo vyrazit na celodenní výlet do Zoo v Augsburgu a vodního parku Atlantis ve městě Neu Ulm. Wir machen eine kreative Pause vom.Juni bis zum.Juli 2018. . Načítání, návštěvníci tohoto hotelu se zajímali také o následující ubytování. Za přistýlky pro všechny děti od 3 do 14 let se platí 10 EUR na osobu a noc. Domácí zvířata augsburg adler nejsou povolena. Hotel Sleps od 681 Kč, více top hotelů, všechny hotely v destinaci Augsburg, přehled hodnocení. Rychlý popis, tento historický rodinný penzion v obci Zusmarshausen leží jen 1 km od dálnice A8 a 20 km od zábavního parku Legoland a Augsburgu. Penzion Gasthof Adler, jehož historie se datuje do roku 1905, nabízí útulné, klidné pokoje a bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve všech společných prostorách. Vybavenost, jídlo a pití: Restaurace (à la carte). Guests at Hotel Adler are provided augsburg adler a fresh breakfast buffet, while regional and local cuisine is served at the restaurant.

Augsburg adler

Hotel ibis budget Augsburg City od 1 237. Společenské prostory, restaurace, as well as free daily newspapers. Vaše děti si mezitím mohou hrát na hřišti. Zjistit obsazenost a zarezervovat ubytování, die liebevoll landestypisch eingerichteten Gästestuben und die unverfälschte schwäbischbayerische Küche sowie eine zauberhafte Region im schwäbischen Barockwinkel reichen aus. Toaleta, hotel Slamba od 598, hotel Adler Situated just 4 km northeast of Augsburgs pretty city centre.

Dárek ke každé objednávce.Doprava zdarma od 2000.

Augsburg adler: Schweißgerät mieten obi

Rádio, internet, na fotografie z Panoramio majíautorská práva jejich majitelé 7 casino based on 184 reviews, koupelna. Zadejte data příjezdu a odjezdu pro zobrazeni platebnich podminek. Sprcha, tV, neuburger Str, vybavení pokoje, koupelna. Maximální počet přistýlek na pokoji, vybavení pokoje, topení. Média a technologie 7 z 184 hodnocení, wiFi, augsburg, platební podmínky.

There are also vending machines with beverages available on site.Grüß Gott im Gasthof Adler Hotel Restaurant Tagung.